Mitsubishi Outlander I (CU) ili Nissan X-Trail T30?
2001–2006 naspram 2001–2007 · Džip 5 vrata naspram Džip 5 vrata
Ukratko
- Dužina: Outlander I (CU) 4.555 mm, X-Trail T30 4.455 mm — razlika 10 cm.
- Prtljažnik: Outlander I (CU) 402 l, X-Trail T30 410 l.
- Najmanja potrošnja: Outlander I (CU) 9.4 l/100 km, X-Trail T30 7.3 l/100 km.
- Snaga: Outlander I (CU) 100–149 kW, X-Trail T30 84–121 kW.
- Osnovna oprema: Outlander I (CU) 27 stavki (Inform), X-Trail T30 23 stavki (Comfort).
- Nijedan trenutno nije u ponudi na Autodromu.
Mitsubishi Outlander I (CU)2001–2006 · 7 motora · Inform, Invite, Intense, ComfortTehnički podaci →Oglasi →
Nissan X-Trail T302001–2007 · 8 motora · Comfort, Sport, Elegance, ColumbiaTehnički podaci →Oglasi →
bolja vrijednost
Mitsubishi Outlander I (CU)
2001–2006
Nissan X-Trail T30
2001–2007
Česta pitanja
Koji je veći — Mitsubishi Outlander I (CU) ili Nissan X-Trail T30?
Dužina: Mitsubishi Outlander I (CU) 4.555 mm, Nissan X-Trail T30 4.455 mm (razlika 100 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.625 naspram 2.625 mm. Prtljažnik: 402 naspram 410 l.
Koji manje troši — Mitsubishi Outlander I (CU) ili Nissan X-Trail T30?
Najštedljiviji Mitsubishi Outlander I (CU) troši 9.4 l/100 km (2.0 16V), najštedljiviji Nissan X-Trail T30 7.3 l/100 km (2.2 dCi).
Koji je jači — Mitsubishi Outlander I (CU) ili Nissan X-Trail T30?
Najjači Mitsubishi Outlander I (CU) ima 149 kW (203 KS) (2.0 Turbo), najjači Nissan X-Trail T30 121 kW (165 KS) (2.5).
Druga poređenja
Outlander I (CU) vs Honda CR-V II (RD5)Outlander I (CU) vs Mitsubishi Pajero III (V60)Outlander I (CU) vs Hyundai Santa Fe (SM)Outlander I (CU) vs Jeep Cherokee KJ (Liberty)X-Trail T30 vs Hyundai Santa Fe (SM)X-Trail T30 vs Honda CR-V II (RD5)X-Trail T30 vs Kia Sportage II (KM/JE)X-Trail T30 vs Hyundai Tucson (JM)Uporedi automobile →