Ford C-Max Grand C-MAX (C344) ili Renault Grand Scenic IV?
2010–2019 naspram 2016–2023 · Monovolumen naspram Monovolumen
Ukratko
- Dužina: C-Max Grand C-MAX (C344) 4.524 mm, Grand Scenic IV 4.635 mm — razlika 11 cm.
- Prtljažnik: C-Max Grand C-MAX (C344) 475 l, Grand Scenic IV 718 l.
- Najmanja potrošnja: C-Max Grand C-MAX (C344) 4.4 l/100 km, Grand Scenic IV 4.2 l/100 km.
- Snaga: C-Max Grand C-MAX (C344) 70–120 kW, Grand Scenic IV 81–118 kW.
- Osnovna oprema: C-Max Grand C-MAX (C344) 21 stavki (Ambiente), Grand Scenic IV 27 stavki (Life).
- Na Autodromu: Grand Scenic IV od 8.600 € (1 oglas); C-Max Grand C-MAX (C344) trenutno nije u ponudi.
Ford C-Max Grand C-MAX (C344)2010–2019 · 10 motora · Ambiente, Trend, Sport, TitaniumTehnički podaci →Oglasi →
Renault Grand Scenic IV2016–2023 · 10 motora · Life, Zen, Intens, BoseTehnički podaci →1 oglas od 8.600 € →
bolja vrijednost
Ford C-Max Grand C-MAX (C344)
2010–2019
Renault Grand Scenic IV
2016–2023
Česta pitanja
Koji je veći — Ford C-Max Grand C-MAX (C344) ili Renault Grand Scenic IV?
Dužina: Renault Grand Scenic IV 4.635 mm, Ford C-Max Grand C-MAX (C344) 4.524 mm (razlika 111 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.804 naspram 2.788 mm. Prtljažnik: 718 naspram 475 l.
Koji manje troši — Ford C-Max Grand C-MAX (C344) ili Renault Grand Scenic IV?
Najštedljiviji Ford C-Max Grand C-MAX (C344) troši 4.4 l/100 km (1.5 TDCi 120), najštedljiviji Renault Grand Scenic IV 4.2 l/100 km (1.5 dCi 110).
Koji je jači — Ford C-Max Grand C-MAX (C344) ili Renault Grand Scenic IV?
Najjači Ford C-Max Grand C-MAX (C344) ima 120 kW (163 KS) (2.0 TDCi 163), najjači Renault Grand Scenic IV 118 kW (160 KS) (1.3 TCe 160).
Druga poređenja
C-Max Grand C-MAX (C344) vs Volkswagen Touran II (5T)C-Max Grand C-MAX (C344) vs Renault Grand Scenic IIIC-Max Grand C-MAX (C344) vs Toyota Verso AR20C-Max Grand C-MAX (C344) vs Peugeot 5008 I (T87)Grand Scenic IV vs Opel Zafira Tourer CGrand Scenic IV vs Citroën Grand C4 Picasso IIGrand Scenic IV vs Volkswagen Touran II (5T)Uporedi automobile →