Autodrom.me

Citroën C3 I ili Volkswagen Polo IV (9N)?

2002–2009 naspram 2001–2009 · Hečbek 5 vrata naspram Hečbek 5 vrata/Hečbek 3 vrata

Ukratko

Citroën C3 I2002–2009 · 12 motora · X, SX, Exclusive, AttractionTehnički podaci →Oglasi →
Volkswagen Polo IV (9N)2001–2009 · 10 motora · Trendline, Comfortline, Highline, SportlineTehnički podaci →1 oglas od 7.000 € →
bolja vrijednost
Citroën C3 I2002–2009nema oglasa
Volkswagen Polo IV (9N)2001–20091 oglas · od 7.000 €
Dimenzije
Dužina3.850 mmDužina3.897 mm–3.916 mm
Širina1.667 mmŠirina1.650 mm
Visina1.519 mmVisina1.465 mm–1.467 mm
Međuosovinsko rastojanje2.460 mmMeđuosovinsko rastojanje2.460 mm
Klirens130 mm–140 mmKlirens100 mm–120 mm
Zapremina prtljažnika305 lZapremina prtljažnika270 l
Masa praznog vozila980 kg–1.150 kgMasa praznog vozila1.030 kg–1.173 kg
Zapremina rezervoara45 l–47 lZapremina rezervoara45 l
Motori
Godine proizvodnje2002–2009Godine proizvodnje2001–2009
KaroserijaHečbek 5 vrataKaroserijaHečbek 5 vrata, Hečbek 3 vrata
Broj motora12Broj motora10
Snaga44–80 kW (60–109 KS)Snaga40–110 kW (54–150 KS)
Zapremina (l)1.1–1.6Zapremina (l)1.2–1.9
GorivoBenzin, DizelGorivoBenzin, Dizel
MjenjačManuelni, AutomatikMjenjačManuelni, Automatik
PogonPrednjiPogonPrednji
Najmanja potrošnja4.2 l/100 km · 1.4 HDi 70 SensoDriveNajmanja potrošnja4.5 l/100 km · 1.4 TDI 80
Najbolje ubrzanje 0–10010.2 s · 1.6 HDi 110 FAPNajbolje ubrzanje 0–1008.2 s · 1.8 T GTI
Maksimalna brzina190 km/hMaksimalna brzina216 km/h
Paketi opremeX · Trendline
Stavki u osnovnom paketu15 · XStavki u osnovnom paketu17 · Trendline
Stavki u najbogatijem paketu30 · ExclusiveStavki u najbogatijem paketu29 · Highline
Oprema · Komfor2 · 3
Podešavanje volana po visini✓Podešavanje volana po visini✓
Podešavanje volana po dubini—Podešavanje volana po dubini✓
Servo volan✓Servo volan✓
Oprema · Enterijer3 · 3
Štof✓Štof✓
5 sjedišta✓5 sjedišta✓
Preklopiva zadnja sjedišta✓Preklopiva zadnja sjedišta✓
Oprema · Multimedija1 · 2
Audio sistem—Audio sistem✓
Utičnica 12V✓Utičnica 12V✓
Oprema · Preglednost0 · 1
Automatsko podešavanje farova—Automatsko podešavanje farova✓
Oprema · Bezbjednost5 · 4
Vazdušni jastuk za vozača✓Vazdušni jastuk za vozača✓
Vazdušni jastuk za suvozača✓Vazdušni jastuk za suvozača✓
Asistent za kočenje (BAS)✓Asistent za kočenje (BAS)✓
ABS✓ABS✓
Blokada zadnjih vrata za djecu✓Blokada zadnjih vrata za djecu—
Oprema · Zaštita od krađe2 · 2
Centralno zaključavanje✓Centralno zaključavanje✓
Imobilajzer✓Imobilajzer✓
Oprema · Eksterijer2 · 2
Čelične felne✓Čelične felne✓
Rezervni točak manjih dimenzija✓Rezervni točak manjih dimenzija✓
Ponuda na Autodromu
Oglasa0Oglasa1
Cijena odnije navedenoCijena od7.000 €

Česta pitanja

Koji je veći — Citroën C3 I ili Volkswagen Polo IV (9N)?

Dužina: Volkswagen Polo IV (9N) 3.916 mm, Citroën C3 I 3.850 mm (razlika 66 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.460 naspram 2.460 mm. Prtljažnik: 270 naspram 305 l.

Koji manje troši — Citroën C3 I ili Volkswagen Polo IV (9N)?

Najštedljiviji Citroën C3 I troši 4.2 l/100 km (1.4 HDi 70 SensoDrive), najštedljiviji Volkswagen Polo IV (9N) 4.5 l/100 km (1.4 TDI 80).

Koji je jači — Citroën C3 I ili Volkswagen Polo IV (9N)?

Najjači Citroën C3 I ima 80 kW (109 KS) (1.6 16V 110), najjači Volkswagen Polo IV (9N) 110 kW (150 KS) (1.8 T GTI).

Druga poređenja