Autodrom.me

BMW X2 U10 ili Toyota RAV4 VI (XA60)?

2023–danas naspram 2025–danas · Džip 5 vrata naspram Džip 5 vrata

Ukratko

BMW X2 U102023–danas · 8 motora · Base, M Sport, xLine, M Sport ProTehnički podaci →Oglasi →
Toyota RAV4 VI (XA60)2025–danas · 4 motora · Teamplayer, Style Selection, Adventure, LoungeTehnički podaci →Oglasi →
bolja vrijednost
BMW X2 U102023–danasnema oglasa
Toyota RAV4 VI (XA60)2025–danasnema oglasa
Dimenzije
Dužina4.554 mmDužina4.600 mm
Širina1.845 mmŠirina1.855 mm
Visina1.590 mmVisina1.695 mm–1.700 mm
Međuosovinsko rastojanje2.692 mmMeđuosovinsko rastojanje2.690 mm
Klirens180 mm–197 mmKlirens190 mm
Zapremina prtljažnika525 l–560 lZapremina prtljažnika446 l–514 l
Masa praznog vozila1.620 kg–2.085 kgMasa praznog vozila1.665 kg–2.020 kg
Zapremina rezervoara54 lZapremina rezervoara55 l
Motori
Godine proizvodnje2023–danasGodine proizvodnje2025–danas
KaroserijaDžip 5 vrataKaroserijaDžip 5 vrata
Broj motora8Broj motora4
Snaga110–230 kW (150–313 KS)Snaga136–227 kW (185–309 KS)
Zapremina (l)1.5–2.0Zapremina (l)2.5
GorivoDizel, Benzin, ElektričniGorivoHibrid, Plug-in hibrid
MjenjačAutomatikMjenjačAutomatik
PogonPrednji, 4x4PogonPrednji, 4x4
Najmanja potrošnja4.9 l/100 km · sDrive20dNajmanja potrošnja0.8 l/100 km · 2.5 Plug-in Hybrid
Najbolje ubrzanje 0–1005.4 s · M35i xDriveNajbolje ubrzanje 0–1005.8 s · 2.5 Plug-in Hybrid AWD-i
Maksimalna brzina250 km/hMaksimalna brzina180 km/h
Paketi opremeBase · Teamplayer
Stavki u osnovnom paketu37 · BaseStavki u osnovnom paketu28 · Teamplayer
Stavki u najbogatijem paketu43 · M SportStavki u najbogatijem paketu28 · Teamplayer
Oprema · Komfor13 · 9
Automatska klima (2 zone)✓Automatska klima (2 zone)✓
Ventilacioni otvori za zadnja sjedišta✓Ventilacioni otvori za zadnja sjedišta✓
Tempomat✓Tempomat—
Adaptivni tempomat—Adaptivni tempomat✓
Zadnji parking senzori✓Zadnji parking senzori—
Zadnja kamera (rikverc)✓Zadnja kamera (rikverc)✓
Električni podizači prednjih stakala✓Električni podizači prednjih stakala✓
Električni podizači zadnjih stakala✓Električni podizači zadnjih stakala✓
Servo volan✓Servo volan—
Pristup bez ključa✓Pristup bez ključa✓
Start dugme✓Start dugme✓
Multifunkcionalni volan✓Multifunkcionalni volan—
Digitalna instrument tabla✓Digitalna instrument tabla✓
Električno podesivi retrovizori✓Električno podesivi retrovizori—
Oprema · Enterijer2 · 1
Roletna prtljažnika✓Roletna prtljažnika✓
Prednji centralni naslon za ruke✓Prednji centralni naslon za ruke—
Oprema · Multimedija4 · 3
Ekran na dodir✓Ekran na dodir✓
Apple CarPlay✓Apple CarPlay✓
Android Auto✓Android Auto✓
Daljinsko upravljanje putem aplikacije✓Daljinsko upravljanje putem aplikacije—
Oprema · Preglednost2 · 1
LED farovi✓LED farovi✓
Dnevna svjetla (DRL)✓Dnevna svjetla (DRL)—
Oprema · Bezbjednost12 · 10
Vazdušni jastuk za vozača✓Vazdušni jastuk za vozača✓
Vazdušni jastuk za suvozača✓Vazdušni jastuk za suvozača✓
Centralni vazdušni jastuk—Centralni vazdušni jastuk✓
Bočni vazdušni jastuci naprijed✓Bočni vazdušni jastuci naprijed✓
Vazdušne zavjese✓Vazdušne zavjese✓
Vazdušni jastuk za koljena vozača—Vazdušni jastuk za koljena vozača✓
Isofix na zadnjim sjedištima✓Isofix na zadnjim sjedištima—
Autonomno kočenje u nuždi✓Autonomno kočenje u nuždi✓
Asistent za držanje trake✓Asistent za držanje trake✓
Prepoznavanje saobraćajnih znakova✓Prepoznavanje saobraćajnih znakova—
Asistent za kočenje (BAS)✓Asistent za kočenje (BAS)—
ABS✓ABS✓
ESP (kontrola stabilnosti)✓ESP (kontrola stabilnosti)✓
Kontrola pritiska u gumama✓Kontrola pritiska u gumama—
Oprema · Zaštita od krađe2 · 2
Centralno zaključavanje✓Centralno zaključavanje✓
Imobilajzer✓Imobilajzer✓
Oprema · Eksterijer2 · 2
Aluminijumske felne✓Aluminijumske felne✓
Felne R17✓Felne R17✓
Ponuda na Autodromu
Oglasa0Oglasa0

Česta pitanja

Koji je veći — BMW X2 U10 ili Toyota RAV4 VI (XA60)?

Dužina: Toyota RAV4 VI (XA60) 4.600 mm, BMW X2 U10 4.554 mm (razlika 46 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.690 naspram 2.692 mm. Prtljažnik: 514 naspram 560 l.

Koji manje troši — BMW X2 U10 ili Toyota RAV4 VI (XA60)?

Najštedljiviji BMW X2 U10 troši 4.9 l/100 km (sDrive20d), najštedljiviji Toyota RAV4 VI (XA60) 0.8 l/100 km (2.5 Plug-in Hybrid).

Koji je jači — BMW X2 U10 ili Toyota RAV4 VI (XA60)?

Najjači BMW X2 U10 ima 230 kW (313 KS) (iX2 xDrive30), najjači Toyota RAV4 VI (XA60) 227 kW (309 KS) (2.5 Plug-in Hybrid AWD-i).

Druga poređenja